Rekapitulace všeobecneho webináře Unicorn v českém jazyce
Author: Czech-UNic...
Blog URL: https://wazzub.com/blogs/un_webrecaps_czech
Tags:
Description:
V tomto blogu najdete souhrn nejnovějších všeobecných webinářů Unicorn, v českém jazyce od 26.ledna 2017.

Shrnutí minulých webinářů v českém jazyce lze nalézt zde:
https://wazzub.com/blogs/wss_czechrepublic

Rekapitulaci v jiných jazycích najdete na tomto blogu:
http://wazzub.com/blogs/web_recaps_languages2

Shrnutí všeobecných webinářů v angličině, počínaje od 3. června 2015, lze nalézt v tomto blogu:
https://wazzub.com/blogs/webrecaps4
Bookmark:
Přehled všeobecného webináře Unicorn 7. dubna 2017 Back to Blog

Přehled všeobecného webináře Unicorn 

7. dubna 2017

Prezentuje: Cate Kozikovski

 

Dnes mám několik skvělých věcí, které chci s vámi sdílet!


SHOBBIT

 

 

První věc, o které budeme mluvit je, jak můžete vidět, Shobbit.

Shobbit, jak jste slyšeli z minulých webinářů, je naše vlajková loď, e-commerce stránky, kde si můžete najít nejúžasnější výrobky, které můžete najít všude možně, na jiné e-commerce platformě, ale pouze na Shobbit, můžete získat až 99% z ceny! A je toho víc! Shobbit má velmi jedinečné a skvělé funkce pro zákazníky, stejně jako pro obchodníky. Dnes se budu soustředit hlavně na „zákazníky“.

Pro zákazníka, jednou z nejlepších věcí, které na Shobbit je, že dostanete vybrat perfektní cenu. Všechny nabídky, které vidíte na Shobbit jsou na původních cenách, nebo jakou vyvolávací cenu rozhodl obchodník; pak každých 5 sekund cena klesne o 1%. Takže, třeba hledáte na Deal a řeknete: „Víte, já bych ale rád za jinou cenu“. Asi tak 20% sleva, je na Deal, která je ideální pro vás. Jakmile se dostane na tuto cenu, vše, co musíte udělat, je stisknout tlačítko „Deal“; a první osoba, která stiskne tlačítko „Deal“, a dokončí svou platbu, dostane tuto nabídku!

Tak to je opravdu cool. Nemusíte čekat na aukce až do konce, aby jste zjistili, zda získáte nabídku. Není to aukční web. Je to opravdu vzrušující, protože se dostanete možnost vyjádřit se k ceně, kterou zaplatíte. Možná, že jste puntičkář, a řeknete: „Oh, budu kupovat jen věci, které jsou s 50% slevou, nebo méně!“ I to můžete udělat! To není žádný problém! To je super věc na Shobbit.

A teď, co ještě je opravdu cool na Shobbit? Upřímně řečeno, je tu spousta věcí;


Shobbit is a Shop You Can Trust

 

 

... ale to, co je opravdu cool, je to, že Shobbit je „Shop, kterému můžete důvěřovat“. To znamená, že není phishing, není malware; Jsou to skutečné produkty a skutečné služby. Všichni obchodníci, kteří prodávají své výrobky na Shobbit jsou ověřováni prostřednictvím aplikačního procesu; takže naši zákazníci,jsou zákazníci Shobbit a mohou si být jisti, že když udělají obchod, budou mít přesně to, co si koupili!

Takže, jaké druhy produktů najdete? No, mám pár obrázků z některých skutečných nabídek, které budou na Shobbit a dnes se s vámi o ně podělím, takže můžete vidět, jaké druhy skvělých produktů naleznete na Shobbit -věci, jako je elektronika


electronics

 

 

 

Toto (obrázek) je „Světlona hlavu“, což znamená světlo, které umístíte na vaší hlavě, takže v noci vidíte. Takže, najdete tam různé věci, jako je třeba tato.


toys and kids products

 

 

 

. ..a najdete skvělé věci i pro vaše děti, jako je Spiderman- samolepka, který vidíte tady, nebo


toys

 

 

... dokonce zábavné hračky, jako je tato malá závodní dráha; nebo,


star light

 

.. různé věci pro váš domov, jako je tato lampa s hvězdami, kterou vidíte tady; nebo,


smart phones

 

... dokonce i chytré telefony. Jedná se o ASUS (smart phone), který zde vidíte. Na Shobbit najdete značkové výrobky;


health and beauty products

 

... dokonce i zdravotní a kosmetické produkty, jako je tento krém na ruce; nebo,


perfumes and colognes

 

... parfémy a kolínské vody; nebo,


room spray

 

... i jiné věci, pro váš domov, jako je tento prvotřídní pokojový sprej;


as seen on TV products

 

 

 

... a věci, které jste viděli v televizi pro zdraví a krásu. Opět platí, že se jedná o vysoce kvalitní výrobky, věci, které můžete najít na jiných e-commerce webových stránkách, jako je Amazon, eBay, a mnoho dalších.


fashion

 

 

 

Dokonce i velkou módu, jako je tento krásný top ...


fashion

 

 

... nebo tato krásná halenka;


fashion

 

 

... dokonce i šaty a mnoho, mnoho druhů oblečení pro každého-muži, ženy, děti, to všechno najdete na Shobbit!


electronics

 

 

Dokonce můžete najít další velké věci, jako je tento skener!


outdoors items

 

 

Nebo něco do přírody, jako jsou tyto dalekohledy.


designer handbags

 

 

Na Shobbit najdete všechny různé druhy výrobků, stejně jako peněženky od všech různých druhů návrhářů a značek.


jewelry

 

 

 

Dokonce i vysoce kvalitní šperky


jewelry sets

 

 

 

... včetně sad - ano, ne jen jeden prsten, ale můžete si nastavit celou odpovídající sadu!


high quality items

 

 

Jak stále říkám, jedná se o vysoce kvalitní předměty a unikátní věci!


unique jewelry

 

K dispozici je celá řada tohoto šperku, který je velmi výrazný, s tmavými pruhy.


unique jewelry

 

 

Je to opravdu cool. Vím, že se těším na koupi některé z těchto položek!


watches

 

 

A najdete zde i skvělé hodinky, jako jsou tyto.


rings

 

 

 

Pro ty z vás, kteří si pamatujete „IDealSmarter“,  jsme zlepšili naši základní platformu a každý výrobek, které vidíte na Shobbit, má schopnost mít více snímků. Takže pro tento krásný princeznovský prstenv-korunku, budete moci vidět více obrázků k této jedné nabídce.


multiple images on deals

 

jewelry

 

 

Teď je tady něco cool:


click on the deal image to see more info

 

 

... to vám dá představu o tom, jak to vypadá, když kliknete na obrázek na Shobbit Deal.

Uvidíte hlavní obraz a více snímků (je-li k dispozici), na které můžete kliknout a vidět i úplný popis, který zahrnuje zpracování, dopravu, manipulaci a veškeré informace, které potřebujete o tom výrobku.

Nyní mi dovolte, abych vám vyprávěla krátký příběh o této konkrétním nabídce. Ten samý telefon se prodává i jinde, jako je Amazon, eBay, a mnoho dalších. Pokud chcete na Amazonu vidět, že nový telefon Nokia se zpravidla pohybuje mezi 350 US $ až 450 US $, v závislosti na barvě. Můžete vidět, že zde, na Shobbit, je původní cena je 316,76 US $. A to byla ta původní cena, takže už jste ušetřili peníze z původní ceny; a pak uvidíte, že současná cena je jen o málo více než 200 US $! Takže, pokud jste koupili tento výrobek, ušetřili byste sami téměř 150 US $ nebo více, ve srovnání s nákupem na jiném místě.

Takže mnohokrát zjistíte, že ušetříte peníze; dokonce i za nákup s nižší slevou (řekněme, méně než 50% slevou, nebo 20%). Tahle je ve výši 35% (uzavřeno). A samozřejmě, jak jsem řekla, dostanete perfektní cenu! Jak velké to je ? !! Nemůžete vždy jít do obchodu a smlouvat s majitelem, „Hele, já bych koupil tato rajčta, ale rád bych zaplatil 10 centů za libru, namísto 50 centů na libru“. Někde by jte to mohli udělat, ale ne všude; a to zejména v zemích, jako je USA. Nemůžete jít do obchodu s potravinami, a chtít to! Nemůžete dokonce jít do obchodního domu a chtít to!

Ale skvělá věc je, že bez ohledu na to, kde žijete na naší krásné planetě, můžete tak učinit v Shobbit! Osobně mám ráda za nakupování na našich Deal platformách. Koupila jsem si mnoho věcí, a vždy jsem dostala skvělé produkty; jsou to některé z mých oblíbených položek, a vím, že Shobbit je ještě lepší.


Love it? SHOBBIT!

 

 

Nyní, jedna z nejlepších věcí na Shobbit je skutečnost, že platební systém je trochu odlišný od některých jiných platforem, v tom smyslu, že budete muset nejprve nahrát vaši peněženku. Takže pokud si chcete koupit něco na Shobbit, první věc, kterou budete muset udělat, je nahrát vaši peněženku. Můžete načíst peněženku přes váš We Share Success (WSS), a to prostřednictvím kreditní / debetní karty, bankovním převodem a dokonce i Western Union (online).

Super věc na tom je, zvláště pokud máte na nakupování rozpočet, řekněme, máte tam pouze 50 US $, nebo 100 US $, nebo jaký je váš rozpočet. Stačí nahrát do své peněženky a jít nakupovat! Víte, že nepůjdete přes váš rozpočet, protože to je vše, co máte ve své peněžence.

A všechny nabídky musí být zaplaceny do 15 minut, kliknutím na tlačítko „Deal“, nebo jsou automaticky zrušeny. Tak, to je místo, kde je peněženka, protože musíte nahrát peněženku dřív, než jdete na nákup. Samozřejmě, můžete si prohlédnout a zjistit, jestli si chcete něco koupit; ale jsem si jista, že na některých obrázcích, které jsem vám dnes ukázala, je alespoň jedna věc, o které jste přemýšleli, nebo alespoň jedna kategorie, o které byste chtěli vidět víc.

Takže Shobbit je tak jednoduchý a spravedlivý, jak je to možné, pro všechny zákazníky. A super věc je také, jak už jsme řekli, není to aukční web; takže se nemusíte bát, že zaplatíte více za předmět; nebo čekáte na aukci až do konce, aby jste zjistili, zda jste předmět dostal. Nemusíte kupovat žádné nabídky, nebo tak něco! Peníze, které vložíte do vaší peněženky, jsou peníze, které můžete utratit. Tak, to je opravdu skvělé, a to dělá z Shobbit opravdu zábavný a vzrušující obchod.

Takže, až se otevře Shobbit, to bude velmi brzy (mějte oči na PI zprávách, aktualizacích a samozřejmě na našich dalších kanálech). Začneme s několika stovkami obchodů, ale každý den budeme přidávat další a další nabídky, takže se vyplatí vrátit se každý den, aby jste viděli, co je nového.

To je trochu o Shobbit, pro všechny naše Shobbit zákazníky. A samozřejmě, až se otevře, budeme určitě sdílet více; to vám dává představu, a pomůžete pochopit, jak se Shobbit liší od ostatních platforem.

 

Nyní v dalších aktualizací pro Cashback marketing, mám nějaké rychlé aktualizace pro všechny naše zákazníky a affiliate

Jsme si vědomi, že na shrnutí webináře 31.března je potřeba trochu více času, než bude zveřejněn. Byl to dlouhý webinář a tak to bude nějakou dobu trvat. Takže jsme obdrželi celou řadu e-mailů, od dotčených členů že nestihli předchozí termín; takže jsme rozšířili lhůtu, (a to je absolutně poslední den), pokud jde o aktuální nabídky, což je MMP, Mega Marketing Pool; a cyklus 2 SMP, speciální marketingový bazén.

Obě tyto nabídky jsou stále k dispozici a budou k dispozici až do pondělí, 10. dubna 2017, 11:59 (Pacific Time)). Takže, máte čas do pondělí do poledne (USA PDT), přesunout své jednotky z Personálního marketingového bazénu do Speciálního marketingového bazénu, nebo na nákup nových jednotek v Mega Marketing Pool.

A mohu to vřele doporučit a to zejména pokud jste se podíleli na speciální nabídce, převést vaše marketingové jednotky ze starého Globálního marketingového bazénu do SMP se zárukou 109 US $. Pokud jste se zúčastnili v tomto posledním roce (září / říjen 2016), pak budete muset přesunout své jednotky do pondělí, s cílem udržet si kvalifikaci pro tuto záruku.

Takže velmi důležité! Ujistěte se, že jste to udělali. Že zvláštní SMP má cíl 180 US $ za marketingovou jednotku, po 180 dnech. Takže určitě, pokud máte Marketingové jednotky v systému, a chcete se zúčastnit, ujistětese, že máte své jednotky přesunuty před pondělím v poledne (USA PDT).

A teď, co se stane v pondělí?

 

No, v pondělí budeme pokračovat v naší normální propagaci. To znamená, že nové marketingové jednotky (zakoupené), půjdou do našeho současného globálního marketingového bazénu, jako předtím. Takže, je to prostě tak, že se MMP zavře a aktuální GMP obnoví. To znamená, že za každou jednotku v současném Globálním marketingovém bazénu,můžete sbírat až 50% cashbacku po 365 dnech.

Tak, je to stále opravdu zajímavá nabídka a to zejména pro malé a střední podniky. Nikdo jiný jim nedává Cashback na jejich marketingový rozpočet. A velmi brzy budeme mít více marketingových nástrojů na Cashback marketingu, takže nyní je skvělý čas na nákup marketingových jednotek a mít tak další vrácení peněz. Takže můžete mít ještě větší marketingovou sílu, až budou brzy otevřeny další marketingové nástroje!

Tak, to je pro nové marketingové jednotky.

Nyní, pokud jde o Speciální Marketingový bazén, cyklus 3 Speciálního marketingového bazénu,bude zpět v naší standardní nabídce. A standardní nabídka je, že po 90 až 180 dní, dostanete až do nás 90$ za marketingovou jednotku v affiliate provizích.

A jak jsme již dříve uvedli, že stejně jako u (SMP) cyklus 2, v cyklu 3 bude jen JEDEN Marketingový bazén; nejsou k dispozici žádné možnosti, jako jsme měli v cyklu 1. Máme to stále snadné, takhle se nikdo nemusí obávat, že si vybral „špatný“ projekt . Nemusíte se obávatničeho, je to jen jeden SMP a můžete získat partnerské provizeze všeho. Opravdu jednoduché; snadné provšechny, dokonce i internetové začátečníky; ano, to je úžasné.

Ok, tak to je to, co musím dnes sdílet. Rekapitulace bude zítra, žádný problém; tak to bude snadné pro každého. A samozřejmě, že bude zveřejněna v našem blogu Generalní rekapitulace (#4 je tam, kde jsme právě teď).

 

Tak, to je ono. Děkuji moc, všichni. Doufám, že jste si všichni užili hlubšího pohledu na Shobbit a jak zábavné a vzrušující, bude nakupovat! Stejně tak, jak náš slogan říká: „Love it? Shobbit!“

Takže WAAZZUUUUUB! Nezapomeňte bobl a hrát Jackpot Directory. A dívejte se na PI News; a připojte se k nám v PERNUM chatu. Máte-li mobilní telefon a můžete přijímat textové zprávy, nastavte si PERNUM Chat. Máme tam skupiny kde si můžete popovídat s ostatními; a máme zpravodajské kanály, kde vždy sdílíme aktualizace a důležité informace.

Takže je to velmi důležité, aby jste se zapojili. A vždycky komunikujte se svou 1. generací. Rozhodně, posílejte e-maily členům a dejte jim vědět všechno.Jsou super věci, které se dějí zvláště v rekapitulaci 31.a. Každý by toměl číst.

Unicorn Network je určitě zvláštní místo, a máme něco pro každého. Děkuji ještě jednou. Šťastné zdraví pro každého. A budeme brzy zase ve spojení. Ahoj.

 

S úspěchem v mysli,

Cate Kozikowski

A váš tým podpory Wazzub

 

Poznámka z podpory: Pro více informací o PERNUM chatu, viz tuto rekapitulaci:

https://wazzub.com/blogs/webrecaps4/index.php?pst_id=128498

Odkaz na tento příspěvek v češtině 

Odkaz na tuto publikaci

04/19/2017 0 Comments | Add Comment
 
My Options
 
Blogs Home
Browse Blogs
My Blogs
Create Blog
Bookmark Blog
 
 
Report
 
Best Of Wazzub
Spam
Mature
 
 
Blog Photos
 
Subscribe